Fidget Spinner Kovový Fialový

Produkt nemá žádné parametry.

• Hezká barva.
    • Lehký, po mé opravě už se dobře točil.
    • Rychlé doručení.
    • Přišla jiná barva, než je na obrázku.
    • Musela jsem trochu upravit ložisko produktu, aby fungoval správně.

Doporučuji tomu, kdo hledá levnou alternativu fidget spinneru. Je lehký a hezky vypadá, jen existuje riziko, že přijde jiná barva, než je na obrázku v e-shopu (jako se to stalo mně). Doručení proběhlo bez problémů a cestou se neponičil ani nepoškrábal. Ve výrobně nabyl drobné závady v ložisku, tak jsem ho ručně poupravila a teď funguje bez větších problémů.

• rychlé dodání, výhodná cena, moc hezká barva

Produkt nemá žádné parametry.

Naskočte na nejnovější vlnu zábavy a roztočte to s Fidget Spinnerem! Tato původně antistresová hračka se těší nebývalému zájmu všech věkových skupin a není se čemu divit. Fidget Spinner je malý, lehký, a především neskutečně zábavný. Naučte se některé jednoduché triky a ohromte své přátele! A pokud zrovna nebudete mít náladu na zábavu, pak věřte, že už jen samotné točení si s Fidget Spinnerem mezi prsty je velmi uklidňující. Tento model Fidget Spinneru je celokovový, takže jej ocení jak zkušenější spinneři,…

1zákazník doporučuje produkt

• Hezká barva.
    • Lehký, po mé opravě už se dobře točil.
    • Rychlé doručení.
    • Přišla jiná barva, než je na obrázku.
    • Musela jsem trochu upravit ložisko produktu, aby fungoval správně.

• rychlé dodání, výhodná cena, moc hezká barva