Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace SPINNER KOVOVÝ duhový Crazy Gyro III

Popis produktu

Fidget spinner Starlette Tag v duhové (rainbow) provedení je unikátní nejen kvůli krásným barvám na povrchu, ale hlavně díky úžasnému mihotajícímu efektu prolínajících se barev při točení. Takovou podívanou vám jednobarevný spinner nikdy neposkytne. Tvar tohoto spinneru odpovídá bežnému hand spinner. Na koncích lopatek jsou vyražená loga spinnerů.

Celé tělo spinneru je z kovového materiálu, což umožňuje výrazně delší spin. Tento fidget spinner má 1 centrální ložisko a 3 kovová ramena. Průměr hand spinneru činí 57 mm a váží 70 gramů. Díky malé velikosti se vám nemůže stát, že by vám spinner drnkal o prsty. I přes jeho menší rozměry jde o poměrně těžký finger spinner, což zajišťuje jeho vyšší setrvačnost.

Benefitem tohoto spinneru je možnost odšroubovat krytky ložiska, což usnadňuje případné čištění ložiska. U základních plastových modelů při prudším pádu hrozí vypadnutí krytek a jejich zakutálení. To se vám s kovovým modelem nemůže nikdy stát! Extrémně dlouhá doba točení přesahující 4 minuty.

Nejedná se o podomácku vyráběné točítko na 3D tiskárně, ale o kvalitní výrobek z kovu (hliník) bez ostrých hran, otřepků a nepřesností.

Fidget spinner je zabalen v elegantní plechové krabičce. Díky přiloženému molitanu máte jistotu, že se spinneru během přepravy nic nestane.

Fotografie jsou pouze ilustrační.

Recenze SPINNER KOVOVÝ duhový Crazy Gyro III (2)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Alltoys opravit
Barva zlatý opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.